İLETİŞİM HATTI +90 (543) 863 82 61

Slide background

#

Kemal ÇAKIR (Tasarımcı) - Fethiye / Muğla...

Hakkımda

Sayın ziyaretimiz öncelikle web sayfamıza hoş geldiniz. Kcakir.com (Kemal ÇAKIR) 1999 yılından buyana web tasarım ve grafik tasarım alanında bu işe gönül vermiş, kendini bu yönde geliştirmiş bir tasarımcı olarak reklam sektöründe çeşitli işletmelerde  web tasarım, grafik tasarım ve firma rehberleri işlerinde bizzat tasarımcı olarak yer almış yüzlerce web sitesi ve binlerce grafik tasarıma imzasını atmış bir tasarımcıdır.

Günümüz internet teknolojilerini yakından takip eden, dijital pazarlamanın gücünü iyi bilen ve müşterilerine bu gücü en etkin ve verimli şekilde kullandırmayı sağlayan bu sayede müşteri memnuniyetini kazanan sonucunda mutlu olan bir anlayış içerisinde çalışmaktadır.

Peki neler yapıyoruz ? İşletmelerin  web sayfa tasarımları, firmaya uygun alan adı seçimi (Domain), sosyal ağ hesaplarının oluşturulması ve eksik bilgilerinin tamamlanması, arama motorlarına kayıt işlemleri, seo hizmetleri, firmanıza özel logo tasarımı, farklı kartvizit tasarımları, kurumsal tasarımlar, Fethiye için özel olarak geliştirdiğimiz online firma rehberi proje kaydı. vb. hizmetler vermekteyiz. kısacası internet ve tasarım ile ilgili bir desteğe ihtiyacınız olduğunda her zaman sizinleyiz.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Scroll to Top